Лілія Ребрик завітала на шкільну лінійку і привітала дітей із Днем знань
![Лілія Ребрик завітала на шкільну лінійку і привітала дітей із Днем знань](https://tv.ua/i/73/13/50/2/7313502/image_main/cb60978f68f96f7e18fa815925ed6532-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Акторка Лілія Ребрик у своєму Instagram привітала дітей із Днем знань та показала свою доньку Діану, яка пішла у 6 клас.
Акторка виклала кілька фото, які підписала: «Вриваюсь у цю осінь найгарнішою україночкою школяркою. І хай наші діти плачуть хіба через невиконану домашку!»
![Донька Лілії Ребрик Діана](https://tv.ua/i/73/13/50/2/7313502/gallery/44bc8d9dd4e7a45cb8d933dc078aef4e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Доброго ранку! Це моя школярочка, шестикласниця, моя красуня! Ми йдемо в школу! Вітаю всіх-всіх-всіх діток зі святом, із Днем знань! В добрий час, нехай вам щастить! Ось наша і школа! Як у старі добрі часи! Зараз будемо впізнавати всіх або знайомитися по-новому, – прокоментувала Лілія Ребрик.
![Донька Лілії Ребрик Діана](https://tv.ua/i/73/13/50/2/7313502/gallery/1f9c706102d680ecb26b98b03b92c47d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,