Богдан Шелудяк розповів про нові реалії міста, де він виріс
![Богдан Шелудяк розповів про нові реалії міста, де він виріс](https://tv.ua/i/75/20/68/8/7520688/image_main/3870b989c947c50735f5a809cac18442-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий ігрового шоу «Хто зверху?» Богдан Шелудяк розповів про рідне місто.
Ведучий Нового каналу Богдан Шелудяк провів своє дитинство на Сумщині в місті Середина-Буда, що розташоване майже на кордоні з рф. Зараз місто під постійними обстрілами.
Я був у рідному місті понад два роки тому, коли зустрічали Новий 2022 рік. У перші місяці війни Середина-Буда була відрізана, доїхати туди стало неможливо. Коли наші вибили російські війська, мої батьки приїжджали до мене в Київ, – згадує Богдан. – До столиці вони переїхали не одразу, але зараз вже живуть тут: мама вже другий рік, батько – близько пів року. Друзі теж усі виїхали звідти, забрали своїх батьків. Там справді небезпечно. У Середині-Буді в мене вже нікого немає, залишився лише батьківський будинок.
![Ведучий Богдан Шелудяк на зйомках](https://tv.ua/i/75/20/68/8/7520688/gallery/7a7e7f13dd5ce7eff757e3756661cb48-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Коли я заходжу в кадр і комунікую там з людьми, то повністю від усього абстрагуюся. Спеціально нічого не роблю, щоб це відбувалося. Можете спробувати будь-що, що вас щиро захоплює, і побачите: коли ви захоплені якоюсь справою, всі проблеми йдуть на другий план. І час тоді швидко летить.
Нагадаємо,