Даша Петрожицька розповіла про відгуки від глядачів про українські комедії під час війни
![Даша Петрожицька розповіла про відгуки від глядачів про українські комедії під час війни](https://tv.ua/i/75/13/94/8/7513948/image_main/59ee8dd0fb9ba250bde9765c4ed3fda9-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірка серіалу «Будиночок на щастя» Даша Петрожицька розповіла про хейт.
Думками з цього приводу поділилася заслужена артистка України, виконавиця однієї з ролей у серіалі Нового каналу «Будиночок на щастя» Даша Петрожицька.
Думаю, зараз треба бути дуже обережним і думати, які проєкти знімати. Чи на часі комедії? Так! Але робити їх треба з розумом. Бо зіштовхувалася з різними коментарями людей. І я їх розумію! Зараз українці сприймають критично все, хоч що б ти зробив. Тому часто ллється хейт, – ділиться думками зірка. – Але є категорія глядачів, які, навпаки, дякують за те, що можуть переключитися. Після перегляду серіалу чи відвідування вистави в театрі люди вдячні за ковток свіжого повітря.
![Акторка Даша Петрожицька](https://tv.ua/i/75/13/94/8/7513948/gallery/d0dd876f6b540643a61d78ed44785a21-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Мені хочеться почати виправдовуватись, хоча водночас розумію, що не треба цього робити. Не маю виправдовуватись за сценарій чи дії моєї героїні. Хіба що за те, як я це показала, – говорить Петрожицька. – Розумію настрій наших людей. Їм хочеться вилити це все. І мені навіть шкода тих, хто пише неприємні речі. Інколи я вмикаюсь у ті коментарі, та в більшості випадків намагаюся тримати себе в руках і казати собі: «Дашо, не читай. Забудь. Не думай» (усміхається).
Нагадаємо,