Эрика рассказала о любимом человеке

14 февраля, 2011 13:00 / Звездности
Эрика рассказала о любимом человеке

Эрика рассказала о любимом человеке

Читательнице еженедельника "ТелеСемь" удалось вязть интервью у своей любимой певицы.

- Эрика, скоро День святого Валентина. Насколько значимый для тебя сейчас этот праздник?

-Свято як свято. Я не сказала б, що дуже особливе. В більшості я просто справляю його одна або з друзями. Гарний звичайний день, але по-справжньому я ще не кайфонула у День святого Валентина! Хотілось би вже із другою половинкою відсвяткувати, та поки що не виходить. Але цього року День закоханих є для мене особливим, адже я готую свою першу презентацію, яка буде називатися "С первого взгляда!" (за назвою моєї нової пісні). Тому я в очікуванні святкування разом із своїм продюсером і командою.

- Сейчас в школах модно в День святого Валентина устраивать любовную почту - в коробку бросают валентинки, которые амурчики разносят адресатам. Когда ты училась в школе ты, такое было?

- Булоооо!) Ми кидали, потім нам роздавали, ми чекали, що там хто пише! З! В більшост випадків дівчата писали дівчатам, бо хлопці були стидливі.

- Была ли ты влюблена в одноклассника?

- Так. Починаючи класу з 2-го або 3-го,  мені хтось подобався. А класу з 9-го мене однокласники вже не ц кавили, я заглядалась на старших хлопців).


- Какой подарок ко Дню святого Валентина тебе больше всего запомнился?

- Квіти, іграшки, цукерки, поцілунки). Але в цей день я не пам’ятаю, щоб сильно була в когось закохана. Хоча завжди приємно отримувати подарунки, хоча дарувати я теж люблю!


- Что для тебя идеальный подарок от любимого человека?
- Його присутність. Це дійсно найкращий подарунок. Якщо б у День святого Валентина на мене з неба звалилося велике кохання, можливо це було б круто).

- У тебя недавно вышла романтическая и нежная песня "С первого взгляда". Я слышала, что одна из последующих песен будет твоя авторская. Она будет в таком же стиле? Планируется ли на нее клип?

- Так,вона буде лірична. Щодо кліпу –  не скажу точно, але планів багато)


- Как ты считаешь, нужно ли состоявшемуся артисту участвовать в конкурсах?

-  Якщо це конкурс такого статусу як "Нова хвиля" та "Євробачення", то, я вважаю, що це доречно. Але це дуже індивідуально. Я, наприклад, не можу однозначно сказати, що я не буду брати участь в конкурсах. Поживемо-побачимо).

Автор: Даша Богаченко

коментарии (27)
осталось 1000 символов