Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель

Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель
Ведуча Леся Нікітюк
пресс-служба Нового канала

Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк продовжує підіймати моральних дух українців за допомогою творчості та гумору.

Читайте такжеДжамала розповіла, як підтримують українців у Європі
Під час війни Леся Нікітюк встигає не лише волонтерити, піклуватися про переселенців, допомагати збирати гроші на армію, а ще й підіймати настрій українцям. Так, ведуча Нового каналу висміяла російський крейсер «москва», що затонув у Чорному морі, переспівавши пісню з мультфільму «В синем море, в белой пене…». 

Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель

Читайте такжеНіна Матвієнко – про російських військових: "Голодранці! Засранці! Душогуби! Саранча, яка винищує все живе!"
У гумористичному треку вона згадує острів Зміїний, обстріли українських міст з російського крейсера та легендарну фразу про військовий корабель.

Основна ідея — підняття морального духу українців! Тому що сміх — це наша біологічна зброя! — зазначила Леся. — Текст написали Мартинюк М., Іванов О., Головань А., Чорноволов П. Це мої хороші друзі, разом з якими ми зробили вже другу пісню. Записали її на студії «Фітіль» у Хмельницькому! Дякуємо аніматору Старожуку О., режисеру монтажу Вороніну В. і Шелехевичу О., Іваськевичу С. за зведення звуку! І на цьому ми не закінчимо… Далі буде!

Нагадаємо, 


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK