«О Панно»: дебют гурту «The Вуса» в культурному проєкті Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти»

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

«О Панно»: дебют гурту «The Вуса» в культурному проєкті Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти»
«О Панно»: дебют гурту «The Вуса» в культурному проєкті Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти»
Пресслужба

У межах авторського культурного проєкту «Твої вірші, мої ноти» Артем Пивоваров створив гурт «The Вуса».

Читайте такожНаталка Денисенко розповіла про сімейну традицію, яка під час війни стала неможливою
«О Панно» за віршем Павла Тичини стала першою роботою у виконанні новоствореного бенду, до складу якого увійшли Леви на джипі, Олексій Дурнєв та Марк Куцевалов

Ідея зробити щось разом у хлопців виникла давно. Маючи намір створити дещо масштабне і яскраве, Артем запропонував музичну колаборацію, що відкрила новий напрям в культурному проєкті «Твої вірші, мої ноти». 

Ця робота відрізняється від всіх попередніх, випущених у межах проєкту, підходом та подачею. Вона заряджена позитивом та покликана дарувати гарний настрій, що надзвичайно важливо зараз, коли світлої енергії дуже бракує. Візуалізація «О Панно» – своєрідний короткометражний фільм, який кожен може трактувати по-своєму. Цей яскравий витвір уяви, сповнений гумору, повертає до часів «вусатого фанку» – важливої сторінки в історії української музики, коли попри інформаційний вакуум талановиті українці стежили за світовими трендами та вдало інтегрували їх в українську культуру. Ще однією суттєвою відмінністю цієї роботи є те, що вперше за час існування проєкту «Твої вірші, мої ноти» кліп буде представлено з додаванням кольорів.

«О Панно»: дебют гурту «The Вуса» в культурному проєкті Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти» / Пресслужба

Учасники «The Вуса» поставилися до процесу відповідально та розкрили свої акторські здібності на повну, в чому можна переконатися, переглянувши відео. До прикладу, Валік з Левів на джипі вперше сів за барабани і заграв після невеличкого майстер-класу від Пивоварова перед початком зйомки, а оригінальні танці Артема – не що інше, як суцільна імпровізація.

Читайте такожМаша Єфросиніна розповіла про інстадетокс
Творча співпраця Артема Пивоварова, Левів на джипі, Олексія Дурнєва і Марка Куцевалова не обмежилася розважальним характером. Кожен з учасників цієї колаборації ні на хвилину не забуває про необхідність підтримувати військових, що боронять нашу країну, і ця робота не є винятком. Тому, в день прем’єри буде проведено спільний стрім, під час якого буде зібрано велику суму на допомогу нашим захисникам і захисницям.

Артем Пивоваров: «Останнім часом я створював багато серйозної музики і цього разу вирішив піти іншим шляхом. Так виникло нове відгалуження проєкту «Твої вірші, мої ноти» – гурт «The Вуса». Мене приємно вразило, що в цій роботі Леви на джипі, Льоша Дурнєв та Марк Куцевалов показали себе не лише як хороші актори, а й як виконавці, адже вони також брали участь у записі та чудово впоралися із задачею. Працюючи над створенням пісні, я одразу розумів, що кліп має бути у стилістиці часів зародження «вусатого фанку», з яскравими персонажами та гумористичним підходом. На мою думку, нам це зараз потрібно, бо у всьому має бути баланс, а гумор – це те, що завжди допомагає нам не падати духом. Важливо, що дана колаборація – це не тільки гарна музична історія з позитивним вайбом, а й можливість допомогти нашим військовим, адже первинно всі наші сили спрямовані на підтримку воїнів, що захищають нашу країну».

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK