Сергей Притула поделился секретом молодости
![Сергей Притула поделился секретом молодости](https://tv.ua/i/49/55/47/6/4955476/image_main/d39a32dc2a0315221c8512d349c99885-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведущий Сергей Притула рассказал о достижениях и планах на будущее.
О достижениях за 40 лет
Констатую, що в мене троє чудових дітей, достатньо великий досвід у професійній царині, яким я не лінуюся ділитись, а також певні здобутки у волонтерському середовищі. Минулого року, окрім звичного військового волонтерства, в мене з’явився благодійний фонд, який займається справами невійськового характеру. Це те, що приносить задоволення.
![Ведущий Сергей Притула с семьей](https://tv.ua/i/49/55/47/6/4955476/gallery/d2eec97587c54c3f7124c0b40708a108-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
О планах на следующие 40
Найближче десятиліття я буду займатися політичною діяльністю, а далі – побачимо. Сподіваюся, що десь далеко на пенсії зможу більше часу приділяти бавленню з онуками, аніж займатись чимось таким, що забирає стільки часу, як зараз.
О праздновании 40-ка
Мені казали: «Мужики 40 років не святкують, ти не боїшся?» А я запитував у таких людей: «А чому я маю не святкувати?» Мені достеменно так ніхто й не пояснив, у чому полягає природа цього забобону. А я, відверто, не знаю, скільки мені Господь відміряв. Знехтувати можливістю ще раз зібрати за одним столом людей, яких я люблю, які для мене важливі й близькі, не збираюсь. Я страшенно радий, що на день народження приїдуть усі мої брати та друзі зі всієї України. Буде відносно невелика компанія людей, з якими я хочу розділити ще один чудовий вечір нашого з ними спільного життя.![Ведущий Сергей Притула](https://tv.ua/i/49/55/47/6/4955476/gallery/6e1071ac148b063a99de86691a5eba3a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
О секрете молодости
Можливо, через заняття спортом, або ж гени даються взнаки. Чи, наприклад, тому, що я добре їм і ходжу в шапці (сміється). Але, мабуть, найважливіше, що намагаюся викристалізовувати навколо себе позитив. І тут навіть не про оточення. Зараз всюди дуже багато агресії, перепалок, хейту між людьми, а я намагаюся гіперболізувати все добре, що відбувається, або ж ініціювати його. Мене дуже тішить, що це знаходить відгук у людей. Думаю, позитивні емоції дозволяють залишатись, умовно кажучи, молодим. Не знаю, як зовні, але принаймні всередині. Останній рік у мене Patreon №1 в Україні. Щомісяця люди донатять кошти, якими я потім з великим задоволенням допомагаю дитячим будинкам, реабілітаційним центрам, громадським організаціям, що займаються чимось гідним у цьому житті. Дуже круто, коли ти є посередником між бажанням людей допомогти і фінальним результатом.
Напомним,