Оля Цибульская вспомнила свои курьезные новогодние приключения
![Оля Цибульская вспомнила свои курьезные новогодние приключения](https://tv.ua/i/60/04/23/4/6004234/image_main/c9f68c52f3faf933512af16c536d57f5-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
На съемочной площадке проекта «Музыкальная платформа» Оля Цибульская рассказала, какие новогодние истории все еще вызывают у нее противоречивые эмоции.
Якось, ще будучи студенткою, я йшла з корпоративу додому пішки з метою зекономити зароблені гроші. Уявіть, у сукні та босоніжках йшла з Пущі-Водиці до Нивок, – вспомнила Оля Цибульская на съемочной площадке канала «Украина».
![Певица Оля Цибульская](https://tv.ua/i/60/04/23/4/6004234/gallery/354e98f61c6d96ed35cf42f668fc571a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Мій концертний директор сказав, що нас купили на Новий Рік, а коли я зайшла в зал, зрозуміла, що мене замовив чоловік. Гроші тоді я забрала, а він і не намагався повернути назад – не хотів змінювати прописку, – смеясь, рассказала звезда.
Напомним,