Michelle Andrade виступила на благодійних концертах на підтримку України

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Michelle Andrade виступила на благодійних концертах на підтримку України
Співачка Michelle Andrade
пресс-служба Нового канала

На виступах у Варшаві артисти збирали гроші, щоб підтримати українських біженців, вимушених покинути країну через війну, розв’язану росією.

Читайте такожВедучий "Орла і Решки" Женя Синельников розповів, як війна підштовхнула його освідчитись коханій
27 та 28 березня творче об'єднання LEMNISKATA провело два благодійні концерти у Варшаві на підтримку українських біженців. На одній сцені зібралися українські артисти різних жанрів — гурти «Пошлая Молли» і «Нервы», репер T-Fest. А також співачка та ведуча тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни» (Новий канал) Michelle Andrade. 

За два дні музиканти зібрали два солдаути. А це — майже 50 тисяч євро, які підуть на допомогу українським біженцям.

Незважаючи на наш досвід, ми всі дуже хвилювалися. Гурти були не в повному складі, бо не всіх вдалося вивезти: музиканти з «Пошлой Молли» працювали з «Нервами» і навпаки, а барабанщик був один на виступах усіх артистів, — розповіла Michelle. — Ми не розуміли, як публіка реагуватиме на сам концерт. Якщо чесно, ми навіть своєї реакції не розуміли, бо в нашій рідній країні вже понад місяць триває війна та гинуть люди. Для нас це було випробування. Але всі зібралися з однієї метою – не мовчати. Нам було важливо підтримати Україну. Впевнена, у нас це вийшло. Ми були одним організмом: і артисти, і публіка. Я переконалася у цьому, коли у фіналі виконувала культову пісню Скрябіна «Старі фотографії» разом із усіма учасниками концерту.

Michelle Andrade виступила на благодійних концертах на підтримку України / пресс-служба Нового канала

Читайте такожМарія Мельник зосередила всі сили на допомозі військовим
Виступив на благодійному концерті й російський репер FACE, який раніше вибачився перед народом Україна за розв’язану його батьківщиною війну, а також назавжди покинув росію та відмовився будь-коли давати там концерти.

Атмосфера у компанії артистів була чудова. Усі спілкувалися, ділилися переживаннями. Щодо російського репера Face: я поважаю хлопців, які не бояться говорити, як є, і чітко виявляти свою позицію. Ваня прямо і недвозначно висловлює підтримку нашій країні і виступає проти імперіалізму росії, — додала ведуча тревел-шоу. — Для всіх нас було важливо згуртуватися та показати любов Україні та українцям так, як ми вміємо — через музику. Тільки любов призведе до перемоги. І я пишаюся, що ми змогли її подарувати таким людям.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK