Олена-Крістіна Лебідь поділилася порадами, які врятують від квартирних аферистів
![Олена-Крістіна Лебідь поділилася порадами, які врятують від квартирних аферистів](https://tv.ua/i/62/94/18/0/6294180/image_main/774980bbdd3100a5d3e6722c6506de44-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Багато українців були вимушені залишити свої домівки та переїхати в іншу частину країни в пошуках порятунку від російських військ. На жаль, цим можуть скористатися непорядні люди.
Будьте обережні з фірмами, що займаються орендою квартир. У них можуть бути нічим не примітні офіси, але прийом – на найвищому рівні. Дуже пристойні квартири з хорошим ремонтом вони пропонують в оренду за безцінь. А вся афера крутиться довкола підписання договору. Річ у тім, що до документів відразу ж прикріплюють чек про оплату, тим самим прикриваючи призначення платежу, а це не оренда житла, а надання інформаційних послуг. Тобто, поки людина думає, що віддала 10 тисяч гривень за два місяці оренди, насправді вона платить за папірець з адресою квартири. Яка не факт, що взагалі здається в оренду.
![Ведуча Олена-Крістіна Лебідь](https://tv.ua/i/62/94/18/0/6294180/gallery/62879d4ddcad2024d03f98f76ed5dec5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Олена-Крістіна наголошує: якщо вчасно не помітили підступ – і гроші втратите, і без квартири залишитеся. Аферисти відразу відправлять вас за адресою забирати ключі від житла, але, звісно, на зустріч до вас ніхто так і не прийде ані через годину, ані через чотири. На жаль, повернути гроші не вдасться – договір уже підписаний.
Також будьте обачні, коли знаходите оголошення про оренду квартири в інтернеті. Якщо вас підганяють з рішенням та вимагають передоплату, швидше за все ви спілкуєтеся з аферистом. Вам говорять, що за таку ціну квартиру заберуть швидко, а ви можете пообіцяти й не приїхати, тому власнику житла необхідно убезпечитися. Що відбувається далі, легко здогадатися — людина блокує ваш номер телефону і не відповідає на дзвінки. Щоб не залишитися і без грошей, і без житла, не винаймайте квартиру без попереднього огляду та ніколи не відправляйте передоплату просто після телефонної розмови!Нагадаємо,