Зірка "Перших ластівок" Максим Девізоров розповів про підготовку до бойових дій на Донбасі
![Зірка](https://tv.ua/i/63/18/43/8/6318438/image_main/9be6cb97ab86f88a969420844fa226e9-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
На початку повномасштабного наступу росії на Україну актор Максим Девізоров взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини.
Тепер Максим боронить Батьківщину від загарбників.
Як, напевно, в кожного українця, моя душа боліла через те, що відбувається на території нашої країни. Я не міг лишатися осторонь, — розповів Максим у соціальному проекті «Життя під час війни». — З перших днів повномасштабної війни поривався записатися до територіальної оборони, приходив до військкомату. Але мені завжди казали: «Почекайте, ми поки що беремо лише людей із бойовим досвідом». Довелося трішечки почекати, та мене все ж таки взяли до ТрО ЗСУ.
![](https://tv.ua/i/63/18/43/8/6318438/gallery/15ff31bb721b6db93ccdc4873a0e3947-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наразі я ще не маю бойового досвіду, безпосередньо в бойових діях участі не брав. Це все доведеться ще пізнати, — додав актор. — Страх є завжди, але що краще ти підготовлений, то простіше буде з ним впоратися, за необхідності врятувати своє життя та життя побратима. Тому цей час ми проводимо з користю – опановуємо нову для нас військову справу.
Нагадаємо,