Олександр Педан разом із донькою-абітурієнткою потрапив у віртуальну реальність

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Олександр Педан разом із донькою-абітурієнткою потрапив у віртуальну реальність
Олександр Педан разом із донькою
Пресслужба Нового каналу

Телеведучий Олександр Педан разом із донькою завітав у Сумський державний університет та затестив інноваційні технології.

Читайте такожВедуча ICTV Олена Фроляк розповіла про підготовку сина до вступної кампанії
Електронна система розрахунку води та світла, лабораторія віртуальної та доповненої реальності, вебінар-студії – це ті речі, які відрізняють Сумський державний університет від інших українських вишів. У цьому переконався ведучий Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан, коли з донькою з’їздив у навчальний заклад та зняв там випуск свого освітнього тревел-шоу «УніверCheck».

СумДУ – серед кращих українських університетів. У 2021 році він навіть очолив рейтинг. І зараз мені зрозуміло, чому: виш має дуже передовий підхід до навчання. Ми були приємно здивовані! – каже Педан. – Університет дуже прогресивний. Уявіть собі у виші VR-лабораторію! Чотири студенти знаходяться у віртуальній реальності, а решта з групи спостерігають за ними через монітори і по мікрофону радять, що робити. Там такі ситуації моделюють! Лера, наприклад, побувала на «вибуху» на газовій станції. Студенти намагалися «розрулити» цю аварію. Для журналістів в університеті обладнана спеціальна студія з зеленою циклорамою. Можна онлайн міняти тло для ведучих. А ще там записують свої лекції викладачі.

Олександр Педан разом із донькою / Пресслужба Нового каналу

Випуск проєкту зняли ще до війни, восени 2021 року. Тоді студентська їдальня годувала лише студентів, а в бомбосховищі ще не ховалися налякані сумчани. Та попри війну виш продовжує працювати і планує приймати цьогоріч абітурієнтів на навчання.

Університет активно налагоджує міжнародну співпрацю. До війни СумДУ мав близько 300 іноземних партнерів, що давало змогу заробляти й покращувати умови у виші. Найбільший контракт, за словами ректора, був укладений із Китаєм. Сподіваюся, у зв’язку з сьогоднішніми подіями нічого не змінилося, – ділиться враженнями Олександр.

Пресслужба Нового каналу

Читайте такожЯк ти?: дивитися 8 випуск онлайн (ефір від 16.07.2022)
Але найбільше Олександра Педана як людину, що веде активний спосіб життя, надихнуло те, що в університеті є близько 40 спортивних об’єктів. Студенти та випускники СумДУ – майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу.

У Сумському державному університеті налічується понад 100 безкоштовних спортивних секцій, – говорить телеведучий. – Виш так дбає про молодь, що навіть поля для пляжного волейболу в них із функцією підігріву піску. Тож займатися можна в будь-яку пору року та за будь-якої погоди.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK