Олександр Педан поділився власними спостереженнями про розвиток креативної сфери

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Олександр Педан поділився власними спостереженнями про розвиток креативної сфери
Ведучий Олександр Педан
Пресслужба Нового каналу

Ведучий Олександр Педан розповів про гумор під час війни.

Читайте такожMONATIK розповів про перші емоції після вторгнення росії в Україну
Останні роки Україна стрімко розвивалася у різних сферах. Наша музика розривала світові чарти, спортсмени займали місця на п’єдесталах, режисери знімали фільми, які змагалися на рівні з голлівудськими стрічками. 

Ведучий Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан зізнається, що одне з найбільших його бажань, щоб український контент був для всіх на першому місці. Зараз так і сталося!

Росія завжди забирала наші кадри. Всі це знають, це не гучні слова. Тому що там було більше грошей чи слави. Я не знаю, хто за чим гнався, – каже Олександр Педан. – Нарешті українське стало модним! Це стосується музики, гумору, поезії, кіно і телебачення. Ще один з тих стереотипів та наративів, які нам нав’язував радянський союз, а потім росія, це те, що все українське – це сільське і так далі. Ні! Наше має бути модним! Ви ж подивіться, до речі, наші артисти були у їхніх ТОПах.

Ведучий Олександр Педан / Пресслужба Нового каналу

Читайте такожОлександр Педан на поліграфі зізнався, чи читав повідомлення в телефоні доньки
Олександр Педан – ведучий гумористичного проекту Improv Live Show, тож дуже пишається тим, як круто розвивається гумор у нашій країні. Навіть у воєнний час українські коміки не зупиняються і пишуть жарти на актуальні теми. А ще збирають на своїх концертах та стендапах донати на потреби ЗСУ. 

Україна – гумористична нація, – говорить Педан. – Якраз у гуморі ми росію розбиваємо вщент. Ви тільки подивіться на наші меми! Попри весь жах, що коїться навколо, ми можемо жартувати. Це говорить, по-перше, про інтелект. Люди, які жартують та вміють сприймати жарти, – це розумні люди. По-друге, це можливість вийти з депресії, відволіктися. Певна терапія. Скажу більше, хлопці на передку теж потребують цих жартів. Єдине – жартувати так, щоб зараз нікого не образити.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK