Костянтин Войтенко розповів про своє волонтерство: «Здається, що й не було іншого життя»
![Костянтин Войтенко розповів про своє волонтерство: «Здається, що й не було іншого життя»](https://tv.ua/i/68/31/38/3/6831383/image_main/73145f784cc04079b02e5fa8b96a1b21-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор серіалу «Будиночок на щастя» Костянтин Войтенко розповів, що мріє після перемоги з гордістю і усмішкою озирнутися на всі зроблені хороші вчинки.
За п’ять місяців війни хлопці творчих професій перекваліфікувалися на справжніх волонтерів!
Світ став зовсім другим, ми ніби потрапили в інший вимір. Я от, наприклад, вже знаюся на коліматорних прицілах. Хоча раніше для мене це був просто «приціл», – сміється Костя. – Мені здається, що й не було іншого життя, що ось зараз – моє життя. Я так звик до нього. Думаю, що після війни навіть буду трохи сумувати.
![](https://tv.ua/i/68/31/38/3/6831383/gallery/16b5b9b8ba263d67038e887cb889284c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Мій майстер курсу, який пройшов Другу світову, розповідав, що це були найкращі роки його життя. Незважаючи на те, що йде жахлива війна, вона все ж таки змушує робити хороші вчинки. І мені здається, це на все життя! – поділився актор. – Ми зараз робимо дуже добру справу й будемо сумувати, хоч як би це звучало. Нам потрібно максимально пришвидшити перемогу, перемогти, а потім озирнутися назад і сказати: «Ну, це було так як треба» (посміхається).
Нагадаємо,