Пара на мільйон: Леся Нікітюк розповіла про власні зміни під час зйомок реаліті
![Пара на мільйон: Леся Нікітюк розповіла про власні зміни під час зйомок реаліті](https://tv.ua/i/68/67/89/9/6867899/image_main/4aa2f294643a39fbeed0ad137f7ce563-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Як Лесі Нікітюк допомогли в «Парі на мільйон»?
Впевнені красуні допомагають хлопцям позбутися комплексів, а ті в свою чергу – розкрити дівчатам їхні найкращі риси. Та допоміг цей проєкт не лише учасникам, а й ведучим.
![Ведуча Леся Нікітюк](https://tv.ua/i/68/67/89/9/6867899/gallery/218999608cc9bdb853b94021d526be66-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я зрозуміла, наскільки у стосунках важливо миритися з партнером та шукати компроміси. Для мене, наприклад, будь-яка сварка з хлопцем – це кінець світу, я одразу спалюю мости та не думаю, що буде далі. Гримаю дверима, не повертаюся, не телефоную, видаляю контакт, блокую. Але це – найпростіший шлях, зберегти відносини значно важче, – зізнається ведуча. – Завдяки «Парі на мільйон» буду вчитися не обривати стосунки, а будувати їх.
Нагадаємо,