Злата Огнєвіч розкрила секрет міцних і гармонійних стосунків

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Злата Огнєвіч розкрила секрет міцних і гармонійних стосунків
Співачка Злата Огнєвіч
Пресслужба Нового каналу

Співачка Злата Огнєвіч стала запрошеною зіркою на реаліті «Пара на мільйон» на Новому каналі й поділилася своїми думками щодо романтичних взаємовідносин.

Читайте такожАлла Мазур у день народження звернулася до українців і закликала допомогти з ліками для онкопацієнтів
У проєкті «Пара на мільйон» (Новий канал) зустрілися протилежні світи – розкуті та впевнені у собі дівчата, які цікавляться модою та виставляють своє життя напоказ у соцмережах, та сором’язливі хлопці, які весь вільний час проводять за книгами та комп’ютером. Чи є в них шанс побудувати гармонійні стосунки, припустила співачка Злата Огнєвіч. Вона стала запрошеною зіркою у третьому випуску проєкту.

Я вірю у справжнє кохання. Вірю, що є магія, яка виникає між людьми, щось на зразок електричного струму. У парі мають бути оці точки дотику, бо коли їхні світи зовсім різні, їм буде складно будувати стосунки. Якщо ж є щирі почуття та бажання об’єднатися, то, в принципі, все можливо, – вважає Злата.

Співачка Злата Огнєвіч / Пресслужба Нового каналу

Читайте такожМастерШеф. Битва сезонів: хто залишив проєкт у 4 випуску від 10.09.2022
На думку співачки, головне у стосунках – готовність відкритися перед партнером і довіритися йому.

Вважаю, що головний секрет міцних стосунків – бажання йти на діалог і бути готовими до компромісу. Потрібно не боятися сідати й говорити про речі, які бентежать, можливо, не подобаються. Особливо якщо пара живе разом. Тоді, звісно, виникатимуть і певні побутові моменти, які треба обговорювати, – зазначила гостя реаліті. – Також відносини для обох мають бути цінними. Якщо партнери цінують, поважають і кохають одне одного й не бояться разом пробувати щось нове, стосунки складуться міцні та гармонійні.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK