Олександр Педан розповів про початок волонтерства Сергія Притули
![Олександр Педан розповів про початок волонтерства Сергія Притули](https://tv.ua/i/68/90/68/0/6890680/image_main/d193a72f1f132a4d649de1f38520ac4c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Нового каналу Олександр Педан згадав, як починалася благодійність Cергія Притули у 2014 році.
Наразі ведучий проєкту Improv Live Show, який можна подивитись на YouTube-каналі Нового каналу, Олександр Педан зізнається, що дуже тішиться результатами роботи колеги.
Я не здивований трансформацією Притули, – зізнався телеведучий в інтерв’ю ICTV. – Адже ще в «Підйомі» казав йому, що він піде в політику. Сергій мені відповідав: «Ні-ні, малий, я ж активіст». Думаю, що Притула 100% піде в політику, але саме зараз він робить свою роботу. Наразі він волонтер. Він на своєму місці!
![Олександр Педан та Сергій Притула](https://tv.ua/i/68/90/68/0/6890680/gallery/226d30330cde9aa0afc7bb53ad7dc0db-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я вважаю, до нього взагалі не має бути претензій, на відміну від багатьох, хто примазується до цієї історії, користується нагодою, так би мовити, – говорить Олександр Педан. – Притула займається волонтерством з 2014 року. Я пам’ятаю, як він сидів на першому поверсі офісу Нового каналу і збирав те, що потім передавалося на фронт. Тож якщо в когось є якісь претензії, просто почитайте нашу новітню історію.
Нагадаємо,