Акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська розповіла про свою дитячу травму
![Акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська розповіла про свою дитячу травму](https://tv.ua/i/69/04/48/9/6904489/image_main/c0d92b445e94c91de7197b1f18c5665f-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Акторка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська розповіла, чи боїться тварин після прикрого інциденту.
Пройнялася любов’ю до Челсі й Юлія Буйновська, яка зіграла поліціянтку Вікторію. І це попри те, що в дитинстві акторка мала неприємний досвід із псом.
У моєї найкращої подружки дитинства був маленький, але дуже агресивний пекінес. Колись він вкусив мене за щоку. Шраму не залишилося, але через це ми навіть перестали спілкуватися з нею – сім’ї не змогли розібратися з ситуацією, – розповіла Юлія. – Втім страху в мене немає, я дуже люблю собак.
![Акторка Юлія Буйновська](https://tv.ua/i/69/04/48/9/6904489/gallery/674e42a751929ebc1b2bd3a42614e5d5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
На майданчику була слухняна Челсі, а вдома мене чекала неслухняна Одрі (сміється). Ми намагалися її виховувати, під час зйомок я навіть трішки підглядала за власницею Челсі, – зізналася акторка серіалу Нового каналу. – Якось Одрі погризла нам шафу! Зараз мені смішно з цього, але тоді я дуже сердилася. Думала: ну як же так? Я її так люблю, а вона шкодить.
Нагадаємо,