Зірка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська розповіла, що її вразило найбільше за час повномасштабної війни
![Зірка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська розповіла, що її вразило найбільше за час повномасштабної війни](https://tv.ua/i/69/09/47/4/6909474/image_main/62762ab854b19e7fc19aad5f3e698fbb-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Одна з головних акторок серіалу «Полкан» на Новому каналі Юлія Буйновська розповіла про ставлення до українців за кордоном.
До останнього не вірила в те, що це можливо. Ні, ні, ні! Але відчувала, що щось має статися, щось дуже погане. Я питала в близьких, чи це взагалі можливо – мене переконували, що ні, не у ХХІ сторіччі! – розповіла Юлія. – Через кілька годин після перших вибухів, коли ми більш-менш заспокоїлися, зібрали невеличку валізку з речами першої необхідності та маленьку сумку для бомбосховища.
![Зірка серіалу «Полкан» Юлія Буйновська](https://tv.ua/i/69/09/47/4/6909474/gallery/cae785dbcf881c4d9504189327d5ae61-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Коли я їхала за кордон, була здивована та розчулена до сліз добротою людей. Волонтери, які проживали історію кожної людини, плакали разом із нами, співчували нам… Вони пропонували їжу, воду, речі, були готові пустити до себе в дім. Я побачила сторону, яку раніше не мала змоги бачити. Ніби злетіли всі бар’єри та маски, – зізналася акторка серіалу Нового каналу. – Зовсім різних та чужих людей об’єднало спільне горе. Коли я чула від когось рідну мову або бачила синій паспорт, було відчуття, ніби ця людина мій родич.
Нагадаємо,