Костянтин Войтенко розповів, як говорить з донькою про війну
![Костянтин Войтенко розповів, як говорить з донькою про війну](https://tv.ua/i/69/17/62/6/6917626/image_main/9b2a1b1168b33b93cb37d4f1329ea1c8-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відомий український актор, зірка серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Костянтин Войтенко розповів, що вважає 6-річну Емілію дорослою.
Актор українського комедійного серіалу «Будиночок на щастя», який показує Новий канал, Костянтин Войтенко розповів, що зі своєю 6-річною донечкою від самого початку повномасштабного вторгнення говорить по-дорослому. Він переконаний, що з дітьми зараз правильно поводитися тільки так.
Дитина все знає. І дізналася вона про все давно, одразу, – говорить зірковий батько. – Мені здається, що взагалі з такими дорослими дітьми, а 5–6 років – це дорослі діти, можна спілкуватися прямо. Якщо зараз вийти на дитячий майданчик і поговорити з малечею, ті чітко розкажуть про ситуацію в країні. Вони знають, хто ворог. І головне, знають, хто переможе. Діти голосно співають актуальні пісні на військову тематику. Це прикольно, що росте таке покоління. У них не буде сумнівів, хто правий, а хто винен. Тож я не створював для доньки ілюзій, а спокійно пояснював, що відбувається.
![Костянтин Войтенко з донькою](https://tv.ua/i/69/17/62/6/6917626/gallery/12954ef5a1502998f72f7609ff2dda1b-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,