Актор серіалу «Молода» Дмитро Архіпов розповів про те, що найбільше вразило у війні
![Актор серіалу «Молода» Дмитро Архіпов розповів про те, що найбільше вразило у війні](https://tv.ua/i/71/72/97/6/7172976/image_main/c59e0de0f9c9acd901bf35d2930317f0-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор «Молодої» Дмитро Архіпов, який нині служить в ЗСУ, зізнався, що його друзі прощалися з життям в окупації.
Те, що в окупованих містах на Київщині знаходилися мої колеги і друзі. Хтось з підвалу писав координати ворожої техніки, які потім передавалися ЗСУ. А хтось записував прощальні відео, бо росіяни вже заходили до них у будинки і прямо казали, що будуть їх убивати, – каже він. – На щастя, вони вижили, але багато інших українців – ні. Навіть думати про це боюсь. Історії про зґвалтованих жінок і дітей, про цинічні вбивства мирного населення – це все жахало й викликало величезну хвилю болю та люті.
![Актор серіалу «Молода» Дмитро Архіпов](https://tv.ua/i/71/72/97/6/7172976/gallery/13a70d9aae0c722d69cb75ed5cfd3099-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми постійно зустрічали стомлених і виснажених українців, які щось готували, шили, діставали, допомагали. Це мотивувало не зупинятися і працювати далі, – розповідає Дмитро. – Та й зараз українці постійно вражають. Наприклад, дуже багато людей мені пишуть із запитанням, чим допомогти. А мені так незручно. От тільки я вирішив збирати на автомобіль для підрозділу – мої друзі просто вирішили віддати свій сімейний пікап. Від такої щедрості відбирає мову. Мені постійно щось надсилають: то окопні свічки, то смаколики. Одна подруга зібрала й надіслала 50 турнікетів, які я роздав бійцям в учебці. Безмежно радий і вдячний кожній людині, яка не зупиняється і працює задля перемоги, задля того, щоб зробити добро.
Дивіться серіал «Молода» з Дмитром Архіповим у головній ролі вже в березні на Новому каналі.
Нагадаємо,