Наталка Денисенко відверто розповіла про розлуку з чоловіком, який служить у ЗСУ
27 лютого 2023 15:00
![Наталка Денисенко відверто розповіла про розлуку з чоловіком, який служить у ЗСУ](https://tv.ua/i/71/77/32/9/7177329/image_main/14aba82ea2091255118305dc31f31343-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Наталка Денисенко з чоловіком
Пресслужба Нового каналу
Акторка Наталка Денисенко дала поради українкам, які чекають своїх захисників.
Війна розлучила тисячі українських пар. Для близьких, які залишилися в тилу, чекати на повернення захисників може бути виснажливо. За лаштунками шоу «єПитання», яке Новий канал покаже з 13 березня, акторка Наталка Денисенко дала поради жінкам, чиї чоловіки на фронті. Її коханий Андрій Федінчик – один з тих, хто наближує нашу перемогу зі зброєю в руках.
Як подбати про себе в стані постійного очікування і тривоги за близьку людину?
Мій чоловік завжди на зв’язку – спілкуємося щодня. Але якось зранку я написала йому, а відповіді не було, – пригадує акторка. – Хоча Андрій знає, що має попередити мене, якщо його не буде на зв’язку. Я одразу почала писати в усі месенджери. Думаю: «Якщо до вечора не отримаю відповіді, дзвонитиму всім побратимам, чиї номери маю». Якби не додзвонилася й не дізналася, що все добре, зібралася б і поїхала до нього.
![Акторка Наталка Денисенко](https://tv.ua/i/71/77/32/9/7177329/gallery/ad9ebd2bb3c6b98cbcbf12c1d89e9fd0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Акторка Наталка Денисенко / Пресслужба Нового каналу
Найдієвіше – це почати розуміти, що маєш сама брати відповідальність і вчитися жити самостійно, поки немає на кого сподіватися. А коли чоловік повернеться, доведеться наново вчитися просити коханого про допомогу, – каже Наталка. – І, звісно, займатися своїми справами. Бо якщо сидіти й чекати вдома, реально можна з’їхати з глузду.
![Наталка Денисенко з чоловіком](https://tv.ua/i/71/77/32/9/7177329/gallery/8f8cce47236e2be309c9151b37ca4899-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наталка Денисенко з чоловіком / Пресслужба Нового каналу
Нагадаємо,