Віталіна Біблів підбила підсумки зими, виділивши топ-3 події
![Віталіна Біблів підбила підсумки зими, виділивши топ-3 події](https://tv.ua/i/71/80/32/3/7180323/image_main/78f5f9fa5517d9f8a456ec045659144b-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відома українська акторка Віталіна Біблів розповіла про найяскравіші моменти цієї зими.
Довгоочікувана прем’єра
Одна з найяскравіших подій, яка відбулася взимку й відбувається зі мною зараз, – це прем’єра нових серій «Будиночка на щастя» на Новому каналі. Неймовірна кількість людей мене впізнають і кричать через дорогу: «Любаню, привіт!» Це таке щастя – розуміти, що ми все правильно зробили. Зняли класний серіал, який зараз йде з шаленим успіхом.
![Акторка Віталіна Біблів](https://tv.ua/i/71/80/32/3/7180323/gallery/3f6dcc25ba7d3b3fc9a544d90e943dd8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Престижна нагорода
Я отримала нагороду як найкраща театральна актриса 2022 року. Це премія «Чорний лотос». Мені було дуже приємно, що відзначили мою працю не лише в кіно, а й у театрі.![Акторка Віталіна Біблів](https://tv.ua/i/71/80/32/3/7180323/gallery/6ad5daa46feabc60fba7393added524e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наближення до бажаної цілі
Нещодавно почала вивчати англійську мову, бо їжджу до Європи, граю вистави. До речі, цієї зими відбулася класна прем’єра в Мюнхені. Але я зараз про те, що завдяки цьому всьому почала говорити англійською. Криво, косо, але ж почала! Це перший крок на шляху до моєї особистої перемоги – знання мови.
Нагадаємо,