Григорій Решетнік розповів, як його діти реагують на повітряні тривоги
![Григорій Решетнік розповів, як його діти реагують на повітряні тривоги](https://tv.ua/i/71/87/29/5/7187295/image_main/9df270e99480131469e90a10b3374afd-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
За лаштунками проєкту «єПитання» зірковий багатодітний батько Григорій Решетнік розповів про навчання синів.
Нагадаємо, що разом із дружиною Христиною вони виховують трьох синів, двоє з яких – школярі.
Хлопці ходять до школи. Ми дуже раді, що вона працює! Адже, наприклад, наш старший син Іван через коронавірусний карантин багато часу займався дистанційно. А ми за те, щоб освіта була в офлайні, – ділиться думками Григорій. – Щасливі, що наші діти ходять і до школи, і на гуртки. Середній син Діма активно займається футболом і шахами. Старший син Іван – малюванням та інформатикою. Я вважаю, що це дуже правильно, адже діти мають бути максимально зайняті, аби менше думати про війну.
![Григорій Решетнік з дружиною та дітьми](https://tv.ua/i/71/87/29/5/7187295/gallery/6b76229149a78844beac03d6d1b032f8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Телеведучий розповідає, що до повітряних тривог його сини ставляться вже більш-менш спокійно.
При дітях ми з дружиною намагаємося зберігати спокій і ховатися в укриття, коли чуємо сирену. Всіх закликаємо дотримуватися заходів безпеки! – каже Решетнік. – У школі в синів також є бомбосховища, де вони добре та ефективно проводять час, коли оголошують повітряну тривогу.Зірковий багатодітний татусь запевняє, що моральний стан дітей зараз безпосередньо залежить від настрою та налаштування батьків. Тож дав пораду всім, у кого в родині є школярі.
Хоча вторгнення й триває вже з 2014 року, ми в столиці до 2022-го жили під мирним небом. На жаль, не кожен відчував війну. І мені зараз дуже сумно це констатувати. Після того, як все розпочалося, навантаження на наших дітей дуже зросло. Тож я вважаю, що ми, дорослі, маємо перебирати його на себе, аби малим було трішки легше, – говорить Григорій Решетнік. – Найголовніше – приділяти час дітям та не втрачати момент навчання. Адже вони будуть жити у процвітаючій країні, яка задаватиме темп і тренди в світі. Тож у майбутньому представники нашої молоді мають бути освіченими лідерами думок та щасливими особистостями.
![Діти Григорія Решетніка](https://tv.ua/i/71/87/29/5/7187295/gallery/0fa3a301b6d95119710a0c6c6e894cb4-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,