Харизматична Оля Полякова поділилась мудрістю на шоу «Він готує, вона керує»
![Харизматична Оля Полякова поділилась мудрістю на шоу «Він готує, вона керує»](https://tv.ua/i/71/93/39/5/7193395/image_main/a5dd8f573f523116692b3dc7f5aab439-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Незабаром на телеканалі ТЕТ покажуть прем’єру нового шоу «Він готує, вона керує». Висловлювання його ведучої вже розійшлися на цитати.
Я завжди своєму чоловікові кажу: «Якщо тобі щось не подобається, роби сам, котик», – поділилася Оля.
«Він готує, вона керує» – захопливе шоу про стосунки та готування. Пари-учасники розділяться, й чоловіки готуватимуть страву, яку не знатимуть, поки жінки переказуватимуть рецепт своїми словами. Та пара, яка найкраще впорається з готуванням і керуванням, переможе та отримає 25 тисяч гривень. Усе відбуватиметься під пильним наглядом харизматичних експертів у стосунках і кулінарії – Олі Поляковоюї та Влада Міцкевича, які коментуватимуть готування та даватимуть поради.
![Шоу «Він готує, вона керує»](https://tv.ua/i/71/93/39/5/7193395/gallery/267247c64e4711d84651eb9c898eae5c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Не пропустіть премʼєру нового шоу про кулінарію стосунків «Він готує, вона керує» – вже з 20 березня о 18:00 на телеканалі ТЕТ!
Нагадуємо,