Анастасія Коротка розповіла про стосунки з Андрієм Бєдняковим на відстані
![Анастасія Коротка розповіла про стосунки з Андрієм Бєдняковим на відстані](https://tv.ua/i/71/96/14/9/7196149/image_main/2e9832714558dcadb14358cd7d705e55-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відома акторка Анастасія Коротка, яка зараз з дітьми мешкає у США, розповіла про традиції, що з’явились у її сім’ї за період війни.
Наразі кохана ведучого проєктів Нового каналу, акторка Анастасія Коротка з донькою Ксенією та сином Остапом перебувають у США. Та попри відстань у тисячі кілометрів їхня любов і родинний зв’язок надзвичайно міцні!
У нас є певні традиції, – розповідає Настя. – Наприклад, коли Ксеня йде до школи, а мені треба вигуляти нашу собачку Буфу, Андрій на зв’язку. Він щоранку розмовляє з донькою. Хоч що б було, хоч де б він був, хоч який інтернет, Андрій знаходить можливість, аби зателефонувати Ксені, обговорити щось і пожартувати з нею. Також існує традиція, що перед сном я завжди відправляю чоловіку наші фото й відео.
![Андрій Бєдняков із дружиною та донькою](https://tv.ua/i/71/96/14/9/7196149/gallery/46444e3bf210c9ef2e638298e71f9f39-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Акторка зізнається, що вірить у кохання на відстані. Ба більше! Навіть відчула позитивні зміни у їхніх із чоловіком стосунках.
Сильне кохання відстань навіть зміцнює! – зізнається Анастасія. – Відбувається неабияка переоцінка. Ти починаєш ще більше берегти те, що у вас є. Справді, сім’я – це величезна цінність! Це ресурс запалу, сил і натхнення. І відстань все підсилює. Наш з Андрієм зв'язок став ще міцнішим.Звісно, Коротка зізнається, що страшенно скучила за коханим і Україною. Дуже хоче повернутися додому. Але найближчим часом цього, на жаль, не планує.
Я розмовляла з донькою про повернення в Україну. А вона мені: «Мамо, ти що? Там же сирени». У Ксені є такий страх, – говорить вона. – Чесно кажучи, якби ми були вдвох з Андрієм, то я знаю точно, що не виїжджали б. Але мені «стрьомно» через дітей. Вирішила, що дочекаюся, коли стане відносно безпечно. Я нікого не засуджую! Просто якщо зараз у моїх дітей є можливість бути в безпеці, то вони будуть у безпеці.
![Андрій Бєдняков із дружиною та донькою](https://tv.ua/i/71/96/14/9/7196149/gallery/4f62db09d7027df07acfd8ca88747bcd-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,