Андрій Бєдняков зустрівся з дітьми-переселенцями
![Андрій Бєдняков зустрівся з дітьми-переселенцями](https://tv.ua/i/72/31/36/6/7231366/image_main/beadb4b86d2f7699d786bc1c31da23ad-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відомий ведучий Андрій Бєдняков розповів про зустріч із маленькими українцями, які через російську агресію втратили дім чи батьків.
За даними дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну загинула 501 дитина. Ще майже тисяча дістали поранення. Це, на жаль, лише офіційно зареєстровані випадки.
Багато малих українців втратили домівки та навіть батьків… І змушені були переселитись у відносно безпечніші місця. Одне з таких днями відвідав ведучий проєктів Нового каналу Андрій Бєдняков.Був в гостях у дітей, які пережили пекло в епіцентрі бойових дій, – говорить Бєдняков. – Вони з Маріуполя, Волновахи, Київської й Харківської областей та інших місць, куди прилітали російські бомби. Всі ці діти – на реабілітації в дитячому таборі. У кожного своя історія. І майже в кожного вона страшна. От я залишився без батьків у дорослому віці. І не можу навіть уявити, як переживають втрату своєї найближчої людини ці діти. Хтось втратив обох батьків і бачив це на власні очі…
![Андрій Бєдняков зустрівся з дітьми-переселенцями](https://tv.ua/i/72/31/36/6/7231366/gallery/0c77690c65cf596308fe4d3dc1c7580a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Український телеведучий зізнається, що морально було дуже складно. Він весь час намагався стримувати емоції.
Ці маленькі українці дуже класні. Вони сильні. І вже дорослі, на жаль, – каже Андрій. – Один нелюд (хоча я не з тих, хто думає, що це війна однієї людини) відібрав у них найбезпечніший період – дитинство. Я як батько стримував сльози як міг, стискаючи свої мокрі кулаки за спиною, щоб ніхто не бачив (тільки не кажіть нікому). Адже не для того до них приїхав. Точно не плакати.
![Андрій Бєдняков зустрівся з дітьми-переселенцями](https://tv.ua/i/72/31/36/6/7231366/gallery/fb36a45d206659cd3a6e78940dbd0a79-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми говорили. Згадували. Вони питали. Я відповідав. Ми сміялися. Обіймалися. Знову сміялися, – пригадує телеведучий. –У кожного з них є мрія. У мене теж вона є. Хочу, щоб кожен, через кого ці діти плачуть щоночі, поніс покарання. Діти мають жити!
![Андрій Бєдняков зустрівся з дітьми-переселенцями](https://tv.ua/i/72/31/36/6/7231366/gallery/6b5e0526be78d64443272f3a55db32c2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,