Оля Цибульська розповіла про літо свого дитинства
![Оля Цибульська розповіла про літо свого дитинства](https://tv.ua/i/72/77/19/8/7277198/image_main/de370b8ce9afdfcacfd29428fc96a28b-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
За лаштунками шоу Нового каналу «Хто зверху?» українська співачка Оля Цибульська також розповіла про канікули 8-річного сина.
Але гіршими її канікули від цього точно не ставали! Адже маленька Оля мала круту альтернативу.
Моє літо дитинства – це батьки, поїздки до бабусі, ігри з подругами в «квадрат» чи «резинки», цікаві книжки та ліс, куди ми ходили по малину. А ще, звісно, виступи на концертах і конкурсах на центральній площі міста. Я дуже за цим сумую, – говорить артистка. – Коли почалась повномасштабна війна, ми з сином приїхали в місто мого дитинства. Я йому показувала стежки, де можна було ходити, малинники, біля яких я виросла. Вони, до речі, вже вищі за мій зріст! І Нестору (син Олі. – Прим. ред.) дуже все це сподобалося. Природа – то велика енергія. Я думаю, що вона дає нам усім сили в стресових ситуаціях.
![Оля Цибульська з сином](https://tv.ua/i/72/77/19/8/7277198/gallery/954aefaa677ed78e8067a8c85e379b31-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Усім нашим дітям зараз хочеться та не вистачає тактильної любові. Потрібно ловити моменти, коли можна провести час разом, – говорить співачка. – Нестор постійно зі мною – в усіх відрядженнях, на всіх благодійних концертах. Раніше я могла його лишати з батьками, зараз цієї можливості немає. Та і, чесно кажучи, страшно мені його залишати. Єдине, я не брала сина в міста, найближчі до лінії фронту. А так він постійно знаходиться зі мною. Тож літо в Нестора, напевно, теж буде багате на поїздки та відрядження з мамою. І йому, і мені так значно спокійніше. Вважаю, що зараз діти мають бути поруч із батьками.
![Оля Цибульська з сином](https://tv.ua/i/72/77/19/8/7277198/gallery/9ae1f3667e1825b6cef00f4b5934731b-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,