Павло Зібров поділився спогадами з юності
9 серпня 2023 15:25
![Павло Зібров поділився спогадами з юності](https://tv.ua/i/72/97/89/3/7297893/image_main/8ed2034b9fcbcbb0e25c50148c8537de-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Співак Павло Зібров
Пресслужба Нового каналу
Народний артист України, який зіграв у серіалі «Голова», Павло Зібров пригадав студентські роки.
Вже цієї осені Новий канал покаже прем’єру ситкому про перспективних студентів та українське село «Голова», де знялися не лише круті молоді актори, а ще й народний артист України Павло Зібров. Напередодні Міжнародного дня молоді, який відзначатимуть 12 серпня, зірка поділився своїми спогадами про юність.
Окрім розваг і творчості молодь під керівництвом Павла Зіброва також плідно працювала!
Я був секретарем комсомольської організації Державного естрадно-симфонічного оркестру України, – говорить Павло Зібров. – Оркестр був новенький. Його набирали в основному з випускників консерваторії – четвертий та п’ятий курс. А я був хлопчина видний, зростом метр і 90 сантиметрів. До того всього ще і співав, і грав, і дівчат ганяв. Тож мені запропонували ту посаду. А я ж одразу: «Із задоволенням!» Так і почав командувати колективом. Якщо хтось кудись йде у самоволку, то попередьте. Якщо п’єте й гуляєте, то організовано і без наслідків. (Сміється).
![Співак Павло Зібров](https://tv.ua/i/72/97/89/3/7297893/gallery/5474bfc0cda34052a9ebf3f623957c37-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Співак Павло Зібров / Пресслужба Нового каналу
Ми їздили на картоплю, – пригадує артист. – У ті часи, на початку вересня, колгоспи просили трудову інтелігенцію допомогти прибрати їм поля. Капусту, буряки, ще щось. Ми то називали «на картошку». І от на декілька днів ми всі разом виїжджали на поля: копати, складати в мішки, грузити. А я, як керівник, координував той процес. Потім обов’язково треба було організувати у клубі танці! Я був веселим, запальним і «шебушним». А ще, як тоді модно було казати, – «рішало».
Нагадаємо,