Наталка Денисенко поділилася секретами стосунків на відстані з чоловіком-актором-військовим
![Наталка Денисенко поділилася секретами стосунків на відстані з чоловіком-актором-військовим](https://tv.ua/i/73/21/01/4/7321014/image_main/287622ef63c9245799f097ed24da941d-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірка скетчкому «Зв’язок» Наталка Денисенко розповіла про зміни в шлюбі.
В перші дні великої війни її чоловік Андрій Федінчик вступив до лав ЗСУ, і зараз захищає Україну зі зброєю в руках. Акторка «Зв’язку» зазначила в інтерв’ю Маші Єфросиніній: в їхньому шлюбі сталося багато змін.
Взагалі наше кохання зміцнюється з роками. Воно стає глибшим, а зв’язок між нами посилюється. Я хвилювалася, що ж буде, адже Андрій так надовго пішов. Думала, як ми далі житимемо. Але згодом, коли він приїхав з відрядження, побачила: «О, наче мій чоловік» (усміхається). Попри все кохання є. Навіть з’явилося більше пристрасті й чуттєвості, – каже Наталка Денисенко в YouTube-шоу «Екзамен. Нова реальність».
![Наталка Денисенко з чоловіком](https://tv.ua/i/73/21/01/4/7321014/gallery/7f28485b780d8ddadfac48cc2c783dc3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Останнім часом пара стала менше сваритися.
Бо тепер розуміємо, що це якісь такі неважливі речі, – зазначає акторка. – Останнє, через що ми нещодавно сварилися, це ревнощі. Взагалі я думала, що мій чоловік не ревнивий! Швидше за все, він переймався, що я тут одна, така гарна, граю вистави, в мене є постійна увага глядачів. А він десь далеко. І йому здавалося, що це небезпечно. Хоча мене просто не збуджують інші чоловіки, лише мій!А ще Наталка Денисенко фліртує з коханим, відправляючи йому інтимні фото.
Коли чоловік у відрядженні, він навіть просить мене, щоб я присилала гарні фотки. Питає: «Ну що ти, коли зі своїм фотографом підеш знімати щось красиве?» (сміється). Зараз коханий дуже потребує цього. Бо коли ти десь далеко, і тут тобі відправляють такі фоточки, то це якраз те, що може підтримати, – ділиться зірка «Зв’язку». – А коли світлина потрібна терміново, то процес йде дуже швидко (сміється). Розказую такий інтим! От у мене навіть було таке, що приходжу дуже втомлена з роботи, а Андрій пише: «Ну, що ти там?» І я одразу думаю: «Треба зробити красиву фоточку!» Швиденько вдягаю щось гарне з пушапом, там і так, і отак стану (усміхається). Все, відправила, видихнула. Бо розумію, що йому це дуже важливо.
![Наталка Денисенко з чоловіком та сином](https://tv.ua/i/73/21/01/4/7321014/gallery/362021e9dc73b2cf1ed0629386c898b3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,