Леся Нікітюк розповіла про реакцію Сергія Притули на новий сезон «Хто зверху?»
![Леся Нікітюк розповіла про реакцію Сергія Притули на новий сезон «Хто зверху?»](https://tv.ua/i/73/24/25/7/7324257/image_main/7e511c6102919ec16998e5512255ec46-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча «Хто зверху?» Леся Нікітюк розповіла, якою була її розмова з Сергієм Дмитровичем після першого знімального дня шоу.
Так, стало відомо, якою була розмова Лесі з легендарним ведучим шоу Сергієм Притулою після першого знімального дня.
Сергій Дмитрович вів цей проєкт протягом дванадцяти років. Окрім цього він був і креативним продюсером шоу. І от у перший знімальний день цього сезону Притула зателефонував мені, – розповідає телеведуча. – Це було о другій годині ночі. Я вже бачила четвертий сон, оскільки наступного дня треба було рано прокидатись і готуватися до знімальної зміни. Підняла слухавку й почула: «Відзняли?» Я сказала: «Так». Він: «Нормально?» Я з усмішкою: «Ну, може бути». Тоді Сергій: «Будеш спати?» Я: «Ну, так». І він мені: «То давай». Ось такий у нас був діалог (сміється).
![Леся Нікітюк і Богдан Шелудяк](https://tv.ua/i/73/24/25/7/7324257/gallery/7749c8ae958936a3a3b17984c7f5537d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я думаю, він точно не буде ревнувати до нового ведучого шоу. Сергій Дмитрович бажає проєкту лише успіху, – говорить ведуча Нового каналу. – Та з цього дзвінка було відчутно, що він дуже сумує за «Хто зверху?» й за попередньою роботою в цілому. Та ми всі дуже дякуємо йому за те, що він робить зараз!
![Леся Нікітюк і Богдан Шелудяк](https://tv.ua/i/73/24/25/7/7324257/gallery/53cbdf67768e366eb6f4ea0ee6746b16-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,