Антоніна Хижняк поділилася подробицями роману з Олександром Боднаром
![Антоніна Хижняк поділилася подробицями роману з Олександром Боднаром](https://tv.ua/i/73/44/58/9/7344589/image_main/4713ddb2ea8de27b89da7367cf173933-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірка скетчкому «Зв’язок» Антоніна Хижняк зустрічається з актором Олександром Боднаром вже понад три роки.
Зірка серіалу «Зв’язок» (Новий канал) поділилася подробицями стосунків у програмі «Неймовірна правда про зірок».
Сашко першим почав проявляти свої почуття. А я вже згодом, коли було багато знаків уваги, турботи (усміхається). І так воно все складалося, по піщинці, – розповіла Антоніна Хижняк. – Я вже обпіклася в минулих стосунках, тому не поспішала в нові. Мені здавалося, що має минути кілька років, аби я охолонула, попрацювала трошки над собою. Але не так сталося, як гадалося (усміхається). Він справді хороший, гідний чоловік.
![Акторка Антоніна Хижняк](https://tv.ua/i/73/44/58/9/7344589/gallery/5b6acc177c0ac4d6195365634e353ea5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Тоня пригадала ситуацію, яка стала каталізатором до початку стосунків.
Під час зйомок я зламала ногу. І Сашко був увесь час поряд. Допомагав в усьому, носив мене на руках у прямому сенсі. В нас навіть є відео. Ми тоді продовжували знімати серіал, а оскільки я не могла ходити, то він просто носив мене від однієї точки на іншу, – усміхається акторка.
![Антоніна Хижняк з Олександром Боднаром](https://tv.ua/i/73/44/58/9/7344589/gallery/407ae562914911af8236e8944ad8e28c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Влітку 2021 року пара познайомилася, а вже наприкінці осені Олександр переїхав до коханої. Однак Тоня зазначила, що поки що не мріє про весілля.
Взагалі під час війни важко мріяти, планувати. Тому я вважаю, що такі гучні святкування не на часі, – сказала зірка «Зв’язку». – Та що далі, то більше розумію: Саша – дуже рідна для мене людина. Ми вже більше ніж просто хлопець і дівчина. Це спорідненість душ, стосунки, в яких ви розчиняєтесь.Акторка розповіла, що 6-річний син Максим добре прийняв її коханого.
Що старшим стає Максим, то Саші цікавіше з ним гратися й розмовляти. Звісно, налагодити контакт із дитиною – це робота. Макс такий, що зараз може бути все окей, через п’ять хвилин вже щось не так, а через десять знову все добре. Тож слід розуміти ці особливості його характеру й набратися терпіння, – зазначила Тоня. – Коли Максим дуже скучив за ним, бо вони довго не бачилися, він називає його Сашулька. Це дуже мило (усміхається).
![Антоніна Хижняк з сином](https://tv.ua/i/73/44/58/9/7344589/gallery/26c4702ae6d4ea5fa80493c00bb562c9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,