Тарас Цимбалюк розповів, що змінилось у його світосприйнятті та поведінці з початку повномасштабної війни
![Тарас Цимбалюк розповів, що змінилось у його світосприйнятті та поведінці з початку повномасштабної війни](https://tv.ua/i/73/45/56/0/7345560/image_main/9dea4138ea02f5d697c2de8c407d8592-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор серіалу «Зв’язок» Тарас Цимбалюк розповів про внутрішні трансформації.
Про свої внутрішні зміни розповів український актор, виконавець однієї з ролей у скетчкомі «Зв’язок», який з понеділка по четвер показує Новий канал, Тарас Цимбалюк.
Я зараз менше роблю того, що мені не подобається, – каже Тарас. – Як кажуть психологи, відбувся та й відбувається досі певний самоаналіз. Тож ми всі більше прислухаємось до себе.
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/73/45/56/0/7345560/gallery/37b99a319cd934b49e86656213a447dd-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Також помітною зміною в поведінці Цимбалюка є те, що він почав активніше вести соцмережі. З 24 лютого 2022 року на сторінці актора можна знайти чимало дописів на різні важливі для суспільства теми.
З початку повномасштабної війни ми були прикуті до телефонів. Там було все… – говорить Тарас. – Чесно кажучи, я тоді пересварився з усіма російськими акторами. А потім, не знаю для чого, почав відповідати всім іншим, хто писав у Direct. Врешті якось просидів 12 годин, втикаючи в телефон, який вже просто горів на зарядці, переписуючись із «зомбаками» (росіянами. – Прим. ред.). Після в мені щось змінилося, тож почав робити різні дописи в Instagram. Мені просто хотілось, а згодом це ввійшло в звичку. Зараз кількість постів трішки зменшилася, бо ніколи їх писати. У замітках телефона я маю безліч тем, які хотів би розвинути і викласти щось суттєве.Звісно, активна позиція та сміливі висловлювання в соцмережах завжди стають мішенню для недоброзичливців.
Чесно кажучи, я не думаю про те, що пишуть люди. Мені байдуже до хейтерів та диванних критиків, – запевняє Тарас Цимбалюк. – Виникає враження, що в таких людей є завдання написати нісенітницю під дописом кожного! Їм все не так… «Люди, спрямуйте свою енергію у щось продуктивне», – ось так хочеться усім сказати.
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/73/45/56/0/7345560/gallery/b49d1096fcf26405edbff73ed95a0afb-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,