Даша Петрожицька розповіла про романтику з нареченим
![Даша Петрожицька розповіла про романтику з нареченим](https://tv.ua/i/73/70/66/6/7370666/image_main/38bca526b175bcf45211f8d7b2411b00-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
У перерві між зйомками шоу «Хто зверху?» акторка «Будиночка на щастя» Даша Петрожицька розповіла, що разом з коханим вже понад два з половиною роки.
За лаштунками легендарного шоу «Хто зверху?», яке виходить щочетверга о 20:00 на Новому каналі, Даша розповіла про головний ритуал з нареченим.
Ще до повномасштабного вторгнення ми з коханим більше зв’язувалися по FaceTime. Адже він живе в Німеччині. Після початку великої війни я переїхала до нього. Жила за кордоном майже рік, – ділиться Даша Петрожицька. – Вже згодом зʼявилася робота, стартували гастрольні тури й почалися зйомки. Тож я стала частіше їздити в Україну.
![Даша Петрожицька з коханим](https://tv.ua/i/73/70/66/6/7370666/gallery/c1e237767e09f6137cca5049de5554cc-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми дотримуємося головного ритуалу: ніколи не лягаємо спати, поки не зідзвонимося. А ще моя киця, з якою я виїхала за кордон, також залишається з коханим у Німеччині, коли я повертаюся в Україну. І під час зідзвону він завжди показує її мені. Це дуже мило, – з усмішкою розповідає акторка. – Намагаємося побачитися, навіть якщо ми втомлені після важкого дня, або ж коли мені доводиться повертатися потягом, а в дорозі нестабільний звʼязок. Завжди хочеться сказати одне одному «На добраніч». І так вже більше двох з половиною років (усміхається).
![Даша Петрожицька з коханим](https://tv.ua/i/73/70/66/6/7370666/gallery/356bd6472996a02df2b584c9fbd87224-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,