Даша Петрожицька розповіла про партнерів, з якими грала любов
![Даша Петрожицька розповіла про партнерів, з якими грала любов](https://tv.ua/i/74/46/46/0/7446460/image_main/c768bf763229c915d9c4aed1d7fd5053-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Відома українська акторка Даша Петрожицька розповіла про поцілунки в кадрі.
За сценарієм у дівчат та головного героя фільму Макса, роль якого виконує Костянтин Войтенко, буде любовний трикутник! Це ви побачите вже дуже скоро – навесні на Новому каналі.
Мене часто почали брати на романтичні ролі. Звісно, в їхніх рамках я граю і драматичні, і комедійні сцени. Але в моєї героїні завжди є любовна лінія, – розповідає Даша.
![Акторка Даша Петрожицька](https://tv.ua/i/74/46/46/0/7446460/gallery/2f98802ddfa2c3782451dfb8f684a11d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
З огляду на це в акторки є важлива традиція. Напередодні зйомок вона завжди знайомиться з коханими своїх колег по кінострічці.
Я хочу, аби дівчина чи дружина будь-якого мого партнера, як і мій коханий, розуміли, що для мене поцілунок у кадрі – це наче сказати репліку чи зробити якийсь рух, – говорить Петрожицька. – Я не розумію ось цього «зайшла в роль» чи «вийшла з ролі». В тебе є команди. «Камера! Мотор» – і ти вмикаєшся. Звучить «Стоп» – вимикаєшся. Все. Якщо треба показати, що любиш людину, то я щиро намагаюся це зробити. Навіть якщо не спілкуюся з партнером поза кадром. Буду відвертою: жоден партнер, з яким я грала в любов, мені не подобався. Це не мої типажі (усміхається).Зірка розповідає, що її нареченому Олексію спочатку було неприємно дивитися її романтичні сцени.
Я Льоші багато разів пояснювала, як все працює. Він розумний хлопець, тому тепер все розуміє, – з усмішкою підсумовує Даша Петрожицька.
![Акторка Даша Петрожицька з нареченим](https://tv.ua/i/74/46/46/0/7446460/gallery/59841d5aa2648c0c238229864f89a48f-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,