Леся Нікітюк розповіла про особливий сюрприз на шоу «Розсміши коміка по-новому»
![Леся Нікітюк розповіла про особливий сюрприз на шоу «Розсміши коміка по-новому»](https://tv.ua/i/74/70/06/5/7470065/image_main/2b74c262309b5b15bc18679a563216e3-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
У зйомках розважального проєкту студії «Квартал 95» взяла участь племінниця телеведучої Лесі Нікітюк.
Для мене це був найбільший сюрприз! Я так хвилювалася, що аж розплакалася, – ділиться враженнями після зйомок Леся Нікітюк. – У мене просто відняло мову, коли Анютка вийшла на сцену. Зізнаюся, переживала, що в неї може настати ступор. Дуже добре знаю цю дитину, її характер, але вона не злякалась. У неї все вийшло! Були смішні жарти, вона класно виступила, люди в залі були в захваті. Тепер розумію батьків, чиї діти беруть участь у конкурсах талантів чи просто виступають десь на сцені. Уявляю, як вони хвилюються! В мене немає такого досвіду зі своїми дітьми, але тут я відчула щось схоже.
![Леся Нікітюк розповіла про особливий сюрприз на шоу «Розсміши коміка по-новому»](https://tv.ua/i/74/70/06/5/7470065/gallery/63b43e5753b9f504b755093db52941b7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я дуже рада, що Аня виграла гроші. Але найголовніше те, що вона просто взяла участь у цьому шоу. Сестра класно виступила. Пишаюся нею! – прокоментувала дівчинка за лаштунками зйомок.
На запитання, куди витратить зароблені гроші, 5-річна племінниця Лесі Нікітюк відповіла, що купить шкарпетки та рукавиці для українських захисників, аби ті не мерзли. А скільки ж врешті вдалось заробити Анюті Нікітюк – дивіться в ефірі.
![Леся Нікітюк розповіла про особливий сюрприз на шоу «Розсміши коміка по-новому»](https://tv.ua/i/74/70/06/5/7470065/gallery/7e4c1add3d1edad2efd6eb7ff145b527-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,