Олександр Рудинський розказав про дружні стосунки з акторами, які зараз на фронті
![Олександр Рудинський розказав про дружні стосунки з акторами, які зараз на фронті](https://tv.ua/i/74/95/11/0/7495110/image_main/b31a7f2fd1f532cef50839701f164398-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірка серіалів «Голова» та «Зв’язок» (Новий канал) Олександр Рудинський розповів про акторів Макса Девізорова і загиблого Героя Євгена Світличного.
Його друг та колега по знімальному майданчику Олександр Рудинський розповів, що вони часто спілкуються, але майже ніколи не говорять про війну.
У мене на фронті багато друзів, з якими я працював у кіно. З Максом Девізоровим ми інколи зідзвонюємося по відеозв’язку. Мені незручно щось запитувати в нього, здебільшого він розпитує про все. Говоримо про справи в особистому житті, бо він одружився, – розповів Олександр. – Я, звісно, бачу зміну, яка відбулася в ньому, в очах бачу. Але постійно кажу: «Макс, ти взагалі уявляєш, який ти повернешся? Я з тобою поруч не зможу стояти в кадрі. Ти мене просто з’їси. Бо емоційно став значно наповненішим!» – з усмішкою ділиться Саша. – В нього нібито емоційні м’язи з’явилися. Він їх прокачав. А це для професії актора дуже важливо.
![Олександр Рудинський та Максим Девізоров](https://tv.ua/i/74/95/11/0/7495110/gallery/ded7ea3e4fcc420bb8504fb790f5b28c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Жека Світличний – чудовий хлопець, який з нами працював. Ми разом грали у фільмі Олега Сенцова «Носоріг». Познайомилися на майданчику, здружилися, почали спілкуватися. Коли в нього було кульове поранення в руку, він приїжджав до Києва, ми з ним вдвох цілий день гуляли, – згадує Олександр. – А ще Жека дуже любив ходити в театр. Нещодавно його тато, він з Кривого Рогу, приїжджав до мене в театр на виставу «Калігула». Це, напевно, була найкраща вистава, яку я зіграв за своє життя.
![Євген Світличний/ фото з Facebook Вероніки Вельч](https://tv.ua/i/74/95/11/0/7495110/gallery/ed94b2b35feb8dd0bc691549bc3850c2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,