Віктор Павлік розповів, як переносить розлуку з коханою дружиною
![Віктор Павлік розповів, як переносить розлуку з коханою дружиною](https://tv.ua/i/62/81/25/0/6281250/image_main/410456e2aa79803e3a1c781a71fc3f18-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Співак Віктор Павлік розповів, яке непросте рішення прийняв одразу, як дізнався про початок війни та чим займається сьогодні в Україні.
Дружина одразу забила тривогу, адже треба рятувати дитину. Ми насамперед думаємо про сина – це наш сенс життя. Тому того ж дня ми зібрали речі та виїхали на Західну Україну. Спочатку думали їхати до моєї мами, але там надто мало місця, тож вирішили попроситись до друзів. А ось найважчою виявилась дорога – 3 доби діставались до місця призначення, лише уявіть, за день долали 200 км. Було важко, але у мене була ціль – вивезти дитину в безпечне місце, – розповів Віктор Павлік журналістам програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».
![Віктор Павлік та Катерина Репяхова з сином](https://tv.ua/i/62/81/25/0/6281250/gallery/cc33cb2ccebdd258213fe053df7b904f-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Це наша перша тривала розлука. Вона поїхала, а скільки це триватиме не знає ніхто, можливо, місяць, а може і довше. Я просто радію, що вони в безпеці та і близькі поруч. Ми щодня спілкуємось, щодня я бачу Михасика, помічаю, як він росте. Звісно, мені складно, але стримує і заспокоює те, що син і дружина у безпеці, – поділився артист.
Нагадаємо,