Зірка серіалу «Будиночок на щастя» Костянтин Войтенко розповів про кар’єрні плани
![Зірка серіалу «Будиночок на щастя» Костянтин Войтенко розповів про кар’єрні плани](https://tv.ua/i/69/05/49/5/6905495/image_main/6b8d1e529486f6536b6e7be3abf08c78-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор серіалу «Будиночок на щастя» (Новий канал) Костянтин Войтенко тепер режисер.
Волонтерство стало невід’ємною частиною життя Войтенка. Навіть не невід’ємною, а основною! Та про свою акторську діяльність чоловік не забуває і дуже сумує за нею.
Я чітко розумію, що в мене класна професія. Я знімався і знімаюсь у класних проєктах. І маю надію, що буду зніматись і далі! – поділився Костя Войтенко в ефірі «Сніданку з 1+1». – От і зараз по телевізору показують проєкти зі мною. Вони всі дуже позитивні, тож люди пишуть чи підходять до мене на вулиці і кажуть: «Дякуємо!» Їм потрібна ці енергія і сміх!
![Костянтин Войтенко разом із танцівником Антоном Нестерком](https://tv.ua/i/69/05/49/5/6905495/gallery/520e1802f6657066e290246b0fc325c9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Чесно кажучи, я зараз хочу менше грати, а більше ставити і знімати фільми та серіали. І комедійні, і не комедію. За час війни я отримав другу вищу освіту! Три роки навчався на заочному на режисера кіно і телебачення, – зізнався Костянтин. – Нарешті отримав диплом і вже навіть зняв цікавеньку серію серіалу, яку ви побачите на YouTube і, можливо, навіть на телебаченні.
Нагадаємо,