«Ліга Сміху. Волонтерський десант»: Віктор Розовий не долучиться до знімань проєкту
![«Ліга Сміху. Волонтерський десант»: Віктор Розовий не долучиться до знімань проєкту](https://tv.ua/i/72/07/01/2/7207012/image_main/5b73c7a46ae91642f7e6290ea4d4cfa7-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Спецвипуски «Ліги Сміху» на ТЕТ буде вести один Євген Кошовий.
Раніше ведучими спецвипусків було заявлено Євгена Кошового та Віктора Розового, однак Віктор усе ж таки не зможе долучитися до знімань. Від початку повномасштабного вторгнення фронтмен гумористичної команди «Загорецька Людмила Степанівна» пішов захищати Україну – зараз він бере активну участь у бойових діях проти загарбника.
На жаль, Віктор не зможе долучитися до знімань нових спецвипусків, адже рашистів не можна залишати без нагляду. Слава Україні!, – повідомив ведучий, актор студії «Квартал 95» Євген Кошовий.
![Гуморист та актор Віктор Розовий](https://tv.ua/i/72/07/01/2/7207012/gallery/ef707c189155392593714383bb5ba2eb-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ролик «Ліги Сміху. Волонтерського десанту» за посиланням.
Жартуємо разом до перемоги та підтримуємо бойовий дух – у спецвипусках «Ліга Сміху. Волонтерський десант» з 7 квітня щопʼятниці о 18:00 на телеканалі ТЕТ.
Нагадаємо,