Оля Цибульская восхитила публику фотографиями в эффектных купальниках
![Оля Цибульская восхитила публику фотографиями в эффектных купальниках](https://tv.ua/i/49/57/91/6/4957916/image_main/a1f578c157d4cdc2d02d9f584eaa7fbc-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Певица Оля Цибульская решила не упускать возможности насладиться летним релаксом.
Из-за не сильно большого выбора среди курортных стран, в этом году самая поющая телеведущая решила провести свой летний отпуск на побережье Турции.
![](https://tv.ua/i/49/57/91/6/4957916/gallery/8491cbeed22aa4e5835e52e1738de307-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Деталями своего отдыха Цибульская активно делится с подписчиками своего Инстаграм. Также ежедневно она восхищает публику яркими фотографиями в купальнике.
![Певица Оля Цибульская](https://tv.ua/i/49/57/91/6/4957916/gallery/2cb6366fa730a8fb5410a22c6738d033-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
А про що ти мрієш? Сьогодні так модно вчитись мріяти. В інтернеті море курсів і майстер-класів. Від «Як намріяти собі мільйон» до «Як візуалізувати чоловіка свого життя». І багатьом це допомагає. Мене лякає тільки одне: ми вчимось заново тому, з чим вже народились. Бо казати ХОЧУ і не боятись це озвучувати вголос, а ще зробити хоча б перший крок з тобою від часів повзання. Хто нам відбиває ці нормальні справжні речі? - пишет в комментариях под серией снимков певица. - Вчитись мріяти - це як вчитись дихати - страшно уявити. Не бійся говорити про свої бажання вголос і робити перший крок. Як малюк: можливо, боячись і тримаючись за чиюсь руку, але вперед. Тоді буде тобі життєвий олінклюзив і мужчина, який щиро кохатиме і макатиме свій перчик тільки в твоє гуакамоле.
![Певица Оля Цибульская](https://tv.ua/i/49/57/91/6/4957916/gallery/0ebf6d1254f4e1d4bed4c5c85760810e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Напомним,