Олександр Педан показав вражаючий волонтерський штаб у селі на Хмельниччині
![Олександр Педан показав вражаючий волонтерський штаб у селі на Хмельниччині](https://tv.ua/i/63/36/55/3/6336553/image_main/d4847375474675cf9a285b9d81ffa5e6-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
З першого дня війни староста невеличкого села на Хмельниччині об’єднала громади й організувала величезний гуманітарний штаб.
Як казав Захар Беркут, сила народу – в його єдності. У п’ятому випуску побачите цьому підтвердження. Переконаєтесь, як, об’єднавшись цілими селами, можна творити справжні дива! – переконує Педан. – Випуск проєкту присвячений старості села Олешин Хмельницької області Валентині Андріївні. Вона організувала мешканців свого та сусідніх чотирьох сіл для допомоги військовим ще з 2014 року.
![Ведучий Олександр Педан та староста села Олешин Хмельницької області Валентина Андріївна](https://tv.ua/i/63/36/55/3/6336553/gallery/31c5eb15126526371cc50227afa107be-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наразі діяльність розвинули. У кожній хаті люди працюють для фронту – готують консервацію, тоннами чистять зернята та горіхи для енергетичних батончиків, плетуть сітки, збирають аптечки та необхідну амуніцію. У сільському клубі йде безперервна молитва за мир – розроблений графік, і жінки почергово змінюють одна одну. Все відбувається під чітким керівництвом пані Валентини, яка є учасницею Революції Гідності та близько 300 разів їздила на Схід. 8 років війни вона працює для фронту та перемоги, – розповів Педан.
![Олександр Педан показав вражаючий волонтерський штаб у селі на Хмельниччині](https://tv.ua/i/63/36/55/3/6336553/gallery/66505f0643a997d4946cc2b0ca480025-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Валентині Андріївні вдалось організувати великий волонтерський штаб, де регулярно працюють мешканці її та сусідніх сіл. Масштаби їхньої роботи вражають.
Жінки, які працюють з медикаментами, щодня роблять близько тридцяти аптечок для військових, – розповідає вона. – Також у нас є чоловік, який тримає рибгосп. Він нам дав вже шість тон риби (випуск знімали на 55-й день війни. – Прим. ред.). Дівчата по всіх вулицях нашого старостату чистили рибу, а потім готували тушонку. Загалом ми закрили понад 17 тисяч банок консервації.
![Олександр Педан показав вражаючий волонтерський штаб у селі на Хмельниччині](https://tv.ua/i/63/36/55/3/6336553/gallery/8acc3fdc73de26932f6c2e2bbcbcd1e4-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,